Homo exAestheticus
Nezabúdame!
Toto sú naši drahí kolegovia, ktorí s nami chvíľku pobudli a potom nás opustili. Smútime za nimi prevelice, hoci s niektorými sa zavše vídame na chodbách našej almavej matere.

 

Meno: Viktória "Viki" Dzurenková
študuje: výtvarná výchova - estetika
email:  
iné info: Pre závideniahodnú oduševnenosť si Viki budeme dlho pamätať, hoci s nami válčila len jeden ročník, kým dobehla ten druhý, aby mohla študovať tretí (e? No, to je jedno...) Rada by študovať u našich západnejších bratov voľačo ešte umeleckejšie, tož držíme palce každým ďalším rokom. Pôvod: Zvolen.
Meno: Alexander Horváth
študuje: voľačo externé
email:  
iné info: Krásny človek. Nedostatky citeľného komárňanského prízvuku a gramatiky stiera komunikačným nasadením a spoločenským temperamentom. Pokiaľ sa mu jeho herecké ambície naplnia, budeme sa lúčiť so slzami. Zatiaľ sa realizuje ako tanečník v inscenácii DAB Maškaráda.
Meno: Majka Ondrášová
študuje: voľačo v Švajčiarku (Nemecku?)
email: majka.ondrasova@stonline.sk
iné info: "Blaváčka" jej odrodilecky nevadí. Pre dochádzanie si vyrobila zopár nepekných absencií na estétskych akciách. Hrá na gitaru. Jej elektronický písomný prejav býva poznačený minimálne troma smajlami na vetu. Rada fotí.
Meno: Rado Sekan
študuje: nevieme, neprezradil
email:
iné info: Solídne vyzerajúci, seriózne sa správajúci, slušne rozprávajúci a ku všetkému zodpovedne a svedomito pristupujúci ružomberčan. Prosto správny chlap. Slepá závisť prehovára: je třeba zabít Sekana.
Ale kým k tomu dôjde, mohol by sa občas zastaviť na pár pív.
Meno: Saša Šimegová
študuje: angličtina - estetika
email:
iné info: Večné dievčatko, vynikajúca spoločníčka so zmyslom pre nezmysel. Kameňom úrazu sú ranné vstávania, kedy je zo Sašenky Šípková Ruženka. V kuloároch nášho Collegia Aesthetica je perzistentne prítomná, nakoľko ulovila jedného nášho spolužiaka, Rastislava S. Doma je v Banskej Bystrici.